O spolupráci

LIVE THE LUXURY

DAMAC Properties

DAMAC Properties je v popredí luxusného realitného trhu na Blízkom východe od roku 2002. Ponúka ocenené rezidenčné, komerčné a rekreačné nehnuteľnosti v celom regióne vrátane Spojených arabských emirátov, Saudskej Arábie, Kataru, Jordánska, Libanonu, Kanady, Maledív a Spojeného kráľovstva. Odvtedy spoločnosť dokončila takmer 39 400 domov, s viac ako 28 000 developerskými plánmi rôznych fáz plánovania a pokroku.

Spolupráca

HT Reality & DAMAC Properties

Na základe spolupráce s Damac Properties Vám predstavujeme novo vzniknutý projekt Damac Hills 2, ktorý ponúka luxusné apartmánové domy v lukratívnej lokalite Dubaja – Virdis a Fiora.

Kupujúci neplatí províziu našej realitnej kancelárii, ale zdarma využíva naše profesionálne služby. 

Každá z lokalít je výnimočná svojim vzhľadom a jedinečnosťou s rôznymi atrakciami, športovými možnosťami a adrenalínovými zážitkami, wellness, možnosť rybárčenia na miestnom rybníku, v blízkosti golfové ihriská, biznis centrum pre vašu prácu a samozrejmosťou je dostupnosť k moru.

V Damac Hills 2 – Apartmánový dom Virdis a Fiora, ktorú Vám aktuálne ponúkame, sú pre vás pripravené  luxusné byty o rozlohe 35 m2 – 64 m2. Samozrejmosťou je parkovanie a balkón s krásnym výhľadom.

Damac hills 2, ktorý ponúka luxusné domy a apartmánové slnečné domy v krásnom prostredí s kompletnými nadštandardnými službami v tesnej blízkosti. Aktuálne vám ponúkame dva apartmánové domy Fiora a Virdis s krásnymi bazénmi, bežeckou dráhou, fitnescentrami v blízkosti Golf Verde, pre milovníkov golfu a nákupného centra. Na trávenie voľného času môžete využiť veľký rozsiahli park s množstvom zelene. V nákupnom centre nájdete množstvo štýlových reštaurácii, barov, zdravotnícke zariadenie pre vaše pohodlie a samozrejme množstvo obchodov, či kino. Pre vaše deti vybudujeme školu s najnovšími medzinárodnými osnovami.

V Damac Hills 2 – časti Virdis a Fiora, ktorú vám aktuálne ponúkame, sú pre vás pripravené štúdia, a apartmány s jednou alebo dvomi spálňami. Súčasťou každého štúdia a apartmánu je balkón s výhľadom na bazén alebo park.

Luxusné apartmánové domy sú navrhnuté v čistých líniách s presklenými balkónmi s množstvom slnečných lúčov, aby ste si zamilovali, môžu sa stať vašou novou destináciou na dovolenku alebo vaším novým domovom.

THE LUXURY OF LOCATION

ŠPORT A VOĽNÝ ČAS

 1. Dubai Polo & Equestrian Club – 10 minút
 2. Dubai Autodrome – 12 minút
 3. The Plantation Equestrian and Polo Club – 11 minút
 4. Miracle Garden – 13 minút
 5. Dubai International Stadium – 14 minút
 6. Global Village – 14 minút
 7. IMG World – 14 minút
 8. Hamdan Sports Complex – 15 minút

NEMOCNICE

 1. Aster Medical Centre – 9 minút
 2. Mediclinic Parkview Hospital – 12 minút
 3. NMC Royal Hospital – 19 minút

HOTELY

 1. Park Inn by Radisson – 10 minút
 2. Studio One Hotel – 9 minút
 3. Five Hotel Jumeirah Village Circle – 19 minút

ŠKOLY

 1. Jebel Ali School – 5 minút
 2. Fairgreen International School – 11 minút
 3. Global Indian International School – 16 minút
 4. Safa Community School – 18 minút
 5. Kings’ School – 21 minút